Uitslagen Trekkertrek wedstrijd 2022

    Dit zijn de uitslagen van de Trekkertrek wedstrijd 2022

    1,7 ton Oldtimers

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Jessica EbbinkHazerswoude-RijndijkFord Dexta10073,65173,65
    2Floor van DolderKoudekerk aan den RijnSame Atlanta10064,9164,9
    3Rick van den BoschKoudekerk aan den RijnBukh 302 Super10059,59159,59
    4Heleen de PaterBoskoopMc Cormick D-43980,4764,03144,5
    5Bas van KuijkBurgerveenFordson Dexta83,0959,83142,92
    6Nico van LeeuwenKoudekerk aan den RijnZetor 301181,0858,83139,91
    7Stef de LeeuwKoudekerk aan den RijnSame Atlanta 4576,3662,27138,63
    8Stefan van MilNieuw VennepFordson Super Dexta70,0259,98130
    9Rohan de VroomenWarmondFord Dexta71,655,41127,01
    10Patrick van RooijenWestergeestMassey Ferguson 3561,8154,66116,47
    11Jelle VinkOudewaterMc Cormick D43961,5850,75112,33

    2,5 Ton Oldtimers

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Jannes KerkvlietKoudekerk aan den RijnFord Super Dexta 300087,5397,07184,6
    2Niels BolleboomBerkel en RodenrijsFordson Super Major87,6883,83171,51
    3Suzanne van LeeuwenKoudekerk aan den RijnJohn Deere 113087,3183,96171,27
    4Marianne RijkenhuizenBoskoopJohn Deere 202081,4383,59165,02
    5Maarten VerkleiHazerswoude-RijndijkJohn Deere 203077,9880,2158,18
    6Michiel KompierHazerswoude-RijndijkMassey Ferguson 6584,5668,79153,35
    7Corné RusNieuw VennepFiat 6407770,52147,52
    8Gert-Jan Klaasse BosZevenhovenFord 400075,3667,33142,69
    9Twan OudshoornKoudekerk aan den RijnFendt Farmer 102 S62,4372,1134,53
    10Cees van MilNieuw VennepFordson Dexta59,1971,01130,2
    11Gert-Jan KaashoekMoerkapelleJohn Deere 112064,7364,78129,51
    12Celso DuyvestijnStompwijkDavid Brown Selectamatic 88060,3261,02121,34
    13Jos van WissenVoorschotenInternational B41464,0649,32113,38
    14Niels VersluisAlphen aan de RijnDeutz 400639,6444,5784,21
    15Gitty SwitzarHazerswoude-DorpFendt 102s13,9759,9373,9

    3,5 Ton Oldtimer

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Lars KraakHoofddorpFord Giaguaro10097,46197,46
    2Tessa van DorpHazerswoude-DorpDavid Brown 121210094,6194,6
    3John van ZantenNieuw VennepDeutz 1000610093,71193,71
    4Dirk MerbisBenthuizenDeutz D 8096,794,5191,2
    5Tom MunstermanNieuw VennepFord 500010090,94190,94
    6Stefan de PaterBoskoopJohn Deere 313098,9188,11187,02
    7Stef KooterHazerswoude-DorpSame Centauro 6097,4283,96181,38
    8Clemens RijkenhuizenBoskoopJohn Deere 313095,384179,3
    9Daan GoemanZoetermeerInternational 72490,6687,48178,14
    10Johan VroegeDriebruggenInternational 72490,4378,11168,54
    11Erik OtterWoubruggeDeutz D500580,9479,84160,78
    12Jan VerhagenLeidschendamInternational 52386,9367,55154,48
    13Joost VoshartZevenhovenJohn Deere 163085,9466,9152,84
    14Gert VerhagenOud AdeInternational 756D79,870,52150,32
    15Siebe DorrepaalAlphen aan den RijnInternational 62478,569,75148,25
    16Ben/Niels van der MeijdenKoudekerk aan den RijnDeutz 680652,745,9698,66

    2,5 Ton Standaard (max 75pk)

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Ruben HofmanHazerswoude-DorpDavid Brown 990 implematic84,7597,69182,44
    2René RodenburgNieuwkoopFord 300078,3689,6167,96
    3Jacoline van SchaikZegveldInternational 63378,8285,64164,46
    4Maurice DhaeneZwaanshoekMc Cormick 42376,6980,93157,62
    5Paul MunstermanNieuw VennepFiat 45067,480,58147,98
    6Arjan SteenkamerReeuwijkDeutz D500669,871,17140,97
    7Hans HeemskerkKoudekerk aan den RijnKubota M5030SU64,3271,14135,46
    8Jan dirk HartingOnbekendDeutz 650761,6873,75135,43
    9Wesley LederKuinreInternational 633 V59,9870,09130,07
    10Joep EngelOudkarspelDeutz D52066162,86123,86
    11Aline KoomansWaarderInternational 63358,4161,61120,02
    12Sunyson SelassaAlphen aan den RijnDeutz-Fahr DX 3.50 V54,362,15116,45
    13Coen RotteveelStompwijkSame Minitauro 6053,8253,04106,86
    14Rick van der VisBodegravenInternational 63350,652,83103,43
    15Wout HartveldTer AarJohn Deere 113032,754,7787,47
    16Bastiaan SolZevenhuizenInternational Harvester 63352,4428,7281,16

    3,5 Ton Standaard (max 100pk)

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Stefan van LeeuwenHazerswoude RijndijkJohn Deere 213087,6588,19175,84
    2Maarten van DolderHazerswoude-DorpLamborghini 674 dt93,5577,26170,81
    3Jur ParlevlietBeinsdorpLamborghini R70493,3576,19169,54
    4Arno van SchajikWaarderInternational 844S86,7876,77163,55
    5Dave LakerveldReeuwijkRenault 77-12 ts87,3672,4159,76
    6Nena van WeesNieuw-VennepInternational 844 S86,3269,77156,09
    7Judith OskamDriebruggenFendt 105 LS turbomatic81,6972,32154,01
    8Arend van WissenVoorschotenInternational 6338665,28151,28
    9Naomi de RijkAlphen aan den RijnNew-Holland TN 75D78,7960,85139,64
    10Joost van der VisBodegravenInternational Harvester 844 S77,4961,8139,29
    11Gerard van LeeuwenWaarderFord 461070,0565,5135,55
    12Leen RotteveelNootdorpInternational 74472,4562,89135,34
    13Hage PetersKoudekerk aan den RijnJohn Deere 225067,6564,2131,85
    14Tjeerd VerboomHazerswoude RijndijkDeutz Fahr De 3.3062,0862,19124,27
    15Anouk DuivenvoordenOnbekendFendt 30460,8961,43122,32
    16Robbert SchipperGelderswoudeFord 463049,1359,66108,79
    17Daan OudshoornKoudekerk aan den RijnJohn Deere 204044,9461,61106,55
    18Henk RodenburgDen HoornCase 139439,6559,6599,3

    4,5 Ton Standaard (max 125pk)

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal 
    1Gerjo KompierHazerswoude-RijndijkFendt 211 vario10094,96194,96 
    2Arjen van der HolstWassenaarInternational 844s10087,14187,14 
    3Mike RombergPijnackerInternational 104610086,95186,95 
    4Roos KroftTer AarJohn Deere 632086,9999,7186,69 
    5Pieter BroereStolwijkInternational 844s95,2689,28184,54 
    6Gerrit van SchaikZegveldInternational 104688,5894,43183,01 
    7Cas van SchieHazerswoude-DorpNew Holland T504093,5789,4182,97 
    8Ronald QualmHazerswoude DorpJohn Deere 402085,8794,51180,38 
    9Fons HeemskerkKoudekerk aan den RijnDavid Brown 169094,2784,47178,74 
    10Wilbert van MeijerenWoerdenJohn Deere 313086,3786,04172,41 
    11Dione de JongOnbekendJohn Deere 611083,7385168,73 
    12Manouk van EsZoeterwoudeJohn Deere 612084,2584168,25 
    13Peter de JongAlphen aan den RijnFendt Farmer 30876,9181,91158,82 
    14Andre VlaardingerbroekKoudekerk aan den RijnSame Tiger Export74,0579,5153,55 
    15Marten KaashoekHazerswoude-DorpMassey Ferguson 306565,3786,63152 
    16Lars MenkenHazerswoude-RijndijkFendt 308 LSA72,4674,29146,75 
    17Tom van VlietZoeterwoudeMassey Ferguson 423543,962,99106,89 
    18Jan ParlevlietBeinsdorpFord 7400100105,4205,4Te sterk

    6 Ton Standaard (max 160pk)

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Levi van LeeuwenZevenhovenSteyr 914510093,81193,81
    2Bo OtterWoubruggeDeutz Fahr 6.20 tt10087,26187,26
    3Hans van LeeuwenKoudekerk aan den RijnJohn Deere 365098,2386,32184,55
    4Dennis de LeeuwLopikInternational 955 xl91,3685,87177,23
    5Bas MunstermanNieuw VennepNew Holland 834093,5282,78176,3
    6Kevin GordijnHazerswoude-DorpFendt 612s91,5483,83175,37
    7Arjan VerhagenStolwijkMassey Ferguson 272088,8185,25174,06
    8Roy LakerveldNieuwkoopZetor 12211 super88,2779,7167,97
    9Johan van LeeuwenZevenhovenZetor 1614587,1480,12167,26
    10Stef WansinckHazerswoude-DorpFord 8340 powerstar SLE85,8676,02161,88
    11Gerko NoordamTer AarValmet 820082,0478,75160,79
    12Harmen van den BroekBerkenwoudeFendt 311 LSA84,7974,12158,91
    13Maaike BlomHekendorpInternational 105681,6474,6156,24
    14Frank RijnsburgerZoeterwoudeJohn Deere 640079,3474,28153,62
    15Frank RoeleveldDe KwakelDeutz-Fahr DX 6.3185,4567,28152,73
    16Peter RoeleveldNieuwveenDeutz-Fahr Agrotron 11571,6774,81146,48
    17Tim VerboonZoeterwoudeJohn Deere 6120 M73,0461,98135,02
    18Huib ZonneveldGelderswoudeCase Maxxum 11578,3348126,33

    7,5 Ton Standaard (max 200pk)

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Chris LievaartHazerswoude-DorpInternational 145591,18112,29203,47
    2John MooijmanZoeterwoudeCase IH 1455 XL86,81112,53199,34
    3Frans van LeeuwenKoudekerk aan den RijnFendt 82091,1197,82188,93
    4Jeroen van SchaikWoerdenCase International 1455xl90,8694,51185,37
    5Stefan VerhagenStolwijkInternational 145587,395,66182,96
    6Hidde van der PeetZwaanshoekCase International 1455 XL81,6196,42178,03
    7Sietse RodenburgSchipluidenFendt 81884,8790,85175,72
    8Maarten den HertogAlphen aan den RijnFendt Favorit 515c87,5387,45174,98
    9Lenno BroereStolwijkCase International 1255 xl84,8490,07174,91
    10Niko BolkMontfoortJohn Deere 680086,6685,7172,36
    11Max KleywegDe LierDeutz-Fahr Agrotron 15086,3684,12170,48
    12Roel de PaterBoskoopInternational 1455 XL85,6184,64170,25
    13Ted WestermanBerkel en RodenrijsJohn Deere 463082,582,51165,01
    14Marco van den BroekNieuwkoopValmet 815072,5988,66161,25
    15Thijs KaashoekHazerswoude-DorpFendt 612 lsa85,6673,66159,32
    16Luuk VerbeijHazerswoude-DorpFord TW 1581,0977,15158,24
    17Jan-Willem van der WindMontfoortValtra Valmet 855081,5174,7156,21
    18Kevin de JongAlphen aan den RijnDeutz Agrotron ttv 114553,4978,48131,97

    9 Ton Standaard (max 250pk)

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal 
    1Tim VisserNieuwveenFendt 61595,61129,29224,9 
    2Pim van der PostAarlanderveenFendt 82095,82124,62220,44 
    3Gijsbert de KoningNieuwkoopFendt Favorit 824 turboshift96,72115,7212,42 
    4Peter KasteleinZegveldSteyr 914596,36113,55209,91 
    5Jeffrey van SchaikLeimuidenMassey Ferguson 74859590,2185,2 
    6Niels van DorpHazerswoude-DorpFendt 72096,0987,62183,71 
    7Walter SmitHaastrechtFendt 61595,187,57182,67 
    8Erwin den BoerBergambachtFendt 615 LSA E96,3686,11182,47 
    9Pieter HelderOnbekendJohn Deere 495595,2687,12182,38 
    10Kees WesselinghZoeterwoudeNew Holland T718595,3176,1171,41 
    11Stan SimonsHonselersdijkDeutz TTV 63083,6386,96170,59 
    12Ariejan de BruinBodegravenMF 761981,6287,58169,2 
    13Matthijs van den BergZevenhovenFendt 718 s481,3687,64169 
    14Roel KootKoudekerk aan den RijnFendt 718 vario82,1186,75168,86 
    15Erik OostwouderZwaneburgFiat 1300DT72,2290,11162,33 
    16Robert van StaverenHazerswoude-DorpDeutz Agrotron ttv 721070,2884,99155,27 
    17Robbert VoshartNoordwijkerhoutFendt 720 gen666,9186,65153,56 
    18Dennis WarmerdamKoudekerk aan den RijnJohn Deere 475598,62117,08215,7Te Sterk

    11 Ton Standaard (max 400pk)

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Wouter KempenAarlanderveenFendt Favorit 824100121,13221,13
    2Jaap VerdooldBergambachtJohn Deere 495596,54113,04209,58
    3Ed van der TangHazerswoude-DorpFendt 93010096,88196,88
    4Marcel LommerseWassenaarCase international 1455 xl10091,15191,15
    5Tom StigterNieuwkoopCase Magnum 722094,2390,04184,27
    6Wilfred KompierHazerswoude-RijndijkJohn Deere 781083,6287,48171,1
    7Giel VinkNoordwijkerhoutFendt 828 s484,2382,84167,07
    8Arno den BoerBergambachtValtra 174 t82,7881,98164,76
    9Cees KaashoekBoskoopJohn Deere 6215 R79,2267,71146,93
    10Danny SmitsHoofddorpFendt 72072,3367,26139,59
    11Dean OudshoornStompwijkFendt 72068,7266,49135,21

    15 Ton Standaard

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Mike van de VoornNoordwijkerhout Fendt 930 SCR100108,2208,2
    2Maurits ImminkAmstelveenFendt 1050100100,41200,41
    3Corstian VoshartMijdrechtJohn Deere 7310 R10069,14169,14
    4Ronan ScholthofOnbekendJohn Deere 8360 R10064,85164,85
    5Herman HouwelingBerkelNew Holland T729010063,74163,74
    6Cees van MeursZoeterwoudeFendt 93010063,41163,41

    3,5 Ton Hobbysport

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Arno WennekersLisserbroekFord 7000100106,65206,65
    2Victor van ZantenNieuw VennepDeutz 10006100102,98202,98
    3Bram DijkshoornBerkel en RodenrijsInternational 125510097,21197,21
    4Bo OtterNieuw VennepDeutz 1300610097,1197,1
    5Duo Avis – de JongHoofddorp – AalsmeerFiat 80010096,67196,67

    7 Ton Hobbysport

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1John van ZantenNieuw VennepDeutz Allis 900594,0482,71176,75
    2Luc van SantenWassenaarInternational 124675,7181,24156,95
    3Bram DijkshoornBerkel en RodenrijsInternational 1255 xl79,5776,36155,93
    4Reinoud van MeijerenDriebruggenJohn Deere 444079,0775,5154,57
    5Marien van BeusekomAlphen aan den RijnCase International 108675,8371,63147,46
    6Arnold DorrepaalZoeterwoudeInternational 124670,4573,56144,01
    7Fons HeemskerkKoudekerk aan den RijnCase 137069,0972,23141,32
    8Joost DorrepaalZoeterwoudeInternational 146664,372,78137,08

    Supersport Trucks

    StandNaamPlaatsMerk & TypeAfstand 1Afstand 2Afstand Totaal
    1Van RijswijkWijk en AalburgRenault AE Magnum100101,92201,92
    2Ruttchen PowerrrHelvoirtMercedes Benz Actros V1010098,86198,86
    3Murphy’s LawMoerkapellePeterbilt 37910096,11196,11
    4The GamblerLoosbroekScania Torpedo10088,75188,75
    5MadMackVelddrielRenault Magnum AE56010080,08180,08
    Deel dit nieuwsbericht met je vrienden!
    Snel naar programma onderdelen
    2 augustus 2023
    6 augustus 2022
    6 augustus 2022
    6 augustus 2022
    6 augustus 2022